Spor Salonu Ses Yalıtımı
  • Register

Spor Salonu Ses Yalıtımı; Günümüzde artık spor salonları insanlar tarafından hem sağlık açısından hem de rahat bir ortamda enerjilerini boşaltmak açısından sıkça tercih ettikleri yerler arasındandır. Günün stresini sportif aktivitelerle tamamen ortadan kaldırmak isteyen veya yeni bir güne sabahın erken saatlerinde spor aktiviteleriyle başlamak isteyen birçok insan spor salonlarını tercih etmektedir.

Spor salonu

Özel spor aktivitelerinin yapıldığı spor salonlarının yanı sıra özel ve devlet okullarında da bulunan spor salonlarında en büyük problem iç sesin yankılanarak tekrarlanması halidir. Ayrıca yine içerideki sesin çıkarı çıkması, dışarıdaki sesin de içeri gelmesi engellenmesi gerekir.

istanbul spor salonu
Spor salonlarına özel uygulama ile spor salonu ses yalıtımı rahat ve huzurlu bir ortamda insanların sportif faaliyetlerini yerine getirerek rahatlamasını sağlayabilmektedir. Profesyonel çözümlerle spor komplekslerine özel olarak uygulanan ses izole uygulamaları spor salonu ses yalıtımını önemli ölçüde sağlamaktadır.

spor salonu ses yalitimi izolasyon uygulamalari

Spor salonu ses yalıtımı uygulaması için planlama aşamasından yapı uygulama aşamasına geçildiğinde yüksek derecede ses izolesi sağlayacak malzemelerin tercih edilmesi gerekir. yine yankılanma açısından spor komplekslerine sonradan bir uygulama olarak ortamın ses yoğunluğu hesaba alınarak konusunda uzman kişilerce uygulama yapılabilmektedir.

ankara spor salonu

Spor salonu ses yalıtım malzemeleri olarak duvarlara uygulanabilecek akustik ses yalıtım süngerleri ortamdaki sesin rahatsız edici boyutlara ulaşmasını engelleyerek müşterilerin veya okul ortamında öğrencilerin sesten rahatsız olması engellenebilmektedir. Yüksek derecede ses izolesi sağlayan spor salonu ses yalıtımı ile rahat ve huzurlu bir ortamda sportif aktiviteler rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir.spor salonu ses yalitimi izolasyon uygulamalari1

telefon

Sitemap

Akustik Sünger

Ses Yalıtım Süngeri