AKUSTİK SÜNGER
  • Register

Akustik Sünger; Oda ve odaların içerisinde var tüm sesi her bir noktaya uygun bir şekilde dağıtmakta ve sesin kulağı rahatsız etmeyecek şekilde yayılmasına izin vermektedir. İç seslerimizi uygun bir şekilde yayarken diğer bir taraftan da gürültülü sesin odanın dış yüzeyine çıkmasını engellemektedir. Ortamın her noktasın rahatlıkla uygulanabilen akustik sünger ürünleri ortaya çıkan yakıyı anlık olarak kesmektedir.

akustiksungernedir

Kendiliğinden yapışkanlı akustik sünger modelleriyle uygulamalarımızı pratik kılan her ürün paketi içerisinde 10 m2'lik süngerlerimiz özellikte imal edilmektedir. 30 mm ve 70 mm kalınlıkları arasında 50 dns ile 90 dns yoğunluğunda üretimi gerçekleşen yanmaz akustik süngerler tek başına kullanıldığında orta dereceli seslerin yutumunda mükemmel bir performans sergileyebilecektir.

isimizsadecesesyalitimi

Akustik sünger dahilinde bariyerli ürün grubu modelleri yüksek frekanslı seslerin geçişlerini rahatlıkla izole edebilecektir. Özellikle makine dairelerinde makinelerin çalışma performanslarını etkilemeyen yanmaz özellikte akustik sünger yangın tehlikesine karşı da önlem alınmasında etkili bir çözüm olacaktır.

sesyalitimsüngerleri

Sesin olumsuz etkilerini minimuma indiren akustik düz süngerler bir ses yalıtım çeşidi olup rahatsız edici ses durumlarını rahatlıkla izole edebilecektir. Farklı amaçlarla ofis odası, toplantı odası, stüdyo odası, müzik odası, makine odası, toplantı odası ve buna benzer pek çok alanda akustik sünger modelleri tercih edilebilecektir.

yapiskanliakustiksunger

237 20153212934

Geniş bir alanda uygulama imkanı bulunan ses yalıtım ürünleri arasında yanmaz akustik süngerlerin kullanıma ve uygulamasına göre fiyatları fark edecektir. Olası her türlü gürültüden uzak sesiz ve sakin bir ortam oluşturmak adına ses akustik süngerlerini kullanabilirsiniz.

telefon

Sitemap

Akustik Sünger

Ses Yalıtım Süngeri