Ağaç Masa
  • Register

Ağaç Masa : Doğanın en mükemmel yapı malzemelerinden biri olan ağaç evlerde iş yerlerinde dekoratif bir şekilde satışa sunulmaktadır. Daha çok parklarda veya çay bahçelerinde görmeye alıştığınız masalar günümüzde ağacın doğal görünümü bozulmadan yaşam alanlarında da tercih edilmektedir. Ağacın doğallığını ve sıcak görünümünü şık bir biçimde dekore ederek rahat bir şekilde kullanım imkanı tanıyan ağaç masa birbirinden farklı seçenekleriyle beğeninize sunuluyor.

agacmasa

Eşya satın alırken yemek masaları her ne kadar ahşap ürünler arasında bulunsa da son yıllarda trend haline gelen boyasız doğal görünümlü ağaç masa modelleri yaşam alanlarınıza çok daha estetik ve sıcak bir görünüm sunuyor. Dikdörtgen, kare veya orta sehpa gibi modellerle her türlü farklı ihtiyaca göre tasarlanabilen ağaç masalar özellikle kış bahçeleri seçeneklerden biri olacak.

agacmasalar

Yaz aylarında üstü kapalı ve çevresi açık çardak şeklindeki alanlar için de ideal bir seçim olacak ağaç masa modelleri hem iç mekan hem de dış mekan için tercih edilebilmektedir. Her türlü kullanıma uzun süre dayanım gösterecek sağlamlığının yanı sıra doğal görünümü ile şehirlerin kalabalığından ve yoğunluğundan sıkıldığınız anlarda ağaç masalar kendinizi rahat ve huzurlu hissedeceğiniz bir doğallığı sizlere sunuyor. işlenmeye uygun her türlü ağaçtan yapılabilen ağaç masalar usta ellerde şekillendiğinde kendinden doğal rengi ve dokusu ile doğal bir yaşamın kapılarını aralamanıza dekoratif bir ürün olarak yardımcı oluyor.

masagac

masamodelleri